2022-02-06

2022-01-25

2022-01-24

2022-01-11

Minimálbérhez közeli összegre bírságolták a gyorshajtót Minimálbérhez közeli összegre bírságolták a gyorshajtót Kik és hogyan mozgatják a csallóközieket? Kik és hogyan mozgatják a csallóközieket? A tornai cementgyár körül vizsgálódik Kassa megye A tornai cementgyár körül vizsgálódik Kassa megye Jótékonyság és sport Jótékonyság és sport Száll a rege várról várra – Torna vára – VIDEÓ Száll a rege várról várra – Torna vára – VIDEÓ Torna-vb – Biles 22. és 23. aranyérme Torna-vb – Biles 22. és 23. aranyérme Hatalmas siker a vb-n: név szerinti magyar olimpiai kvóta női tornában Hatalmas siker a vb-n: név szerinti magyar olimpiai kvóta női tornában Mehet az olimpiára Mészáros Krisztofer is Mehet az olimpiára Mészáros Krisztofer is Létrejött egy Facebook-oldal, amely csak olyan, mintha a tornaszövetségé lenne Létrejött egy Facebook-oldal, amely csak olyan, mintha a tornaszövetségé lenne Mentális panaszok, félbehagyott olimpia után ismét győztes Simone Biles Mentális panaszok, félbehagyott olimpia után ismét győztes Simone Biles Az orosz tornászok 2024-től ismét versenyezhetnek Az orosz tornászok 2024-től ismét versenyezhetnek Hatásvizsgálatokat kezdeményez Kassa megye a tornai cementgyárnál Hatásvizsgálatokat kezdeményez Kassa megye a tornai cementgyárnál Aki még a „transznemű” versenyzőkön is túltesz: íme a 12 éves kis néger, a U12-es amerikaifutball-torna legjobbja Aki még a „transznemű” versenyzőkön is túltesz: íme a 12 éves kis néger, a U12-es amerikaifutball-torna legjobbja Babos Tímea győzött Cipruson – 4 órás küzdelemben nyert! Babos Tímea győzött Cipruson – 4 órás küzdelemben nyert! Torna Eb: Kovács Zsófia bronzérmes gerendán Torna Eb: Kovács Zsófia bronzérmes gerendán Óvás után újabb magyar érem a torna Európa-bajnokságon Óvás után újabb magyar érem a torna Európa-bajnokságon Eljött a magyar tornasport nagy napja – sport a tévében Eljött a magyar tornasport nagy napja – sport a tévében Nem akárki mondja, hogy két magyar tornászválogatott is ott lehet az olimpián Nem akárki mondja, hogy két magyar tornászválogatott is ott lehet az olimpián Halálos gázolás Tornán Halálos gázolás Tornán Plusz négyezer teherautó Plusz négyezer teherautó Australian Open: Nadal hat-nyolc hetet hagy ki Australian Open: Nadal hat-nyolc hetet hagy ki Videón, ahogy felköszöntik a 102 éves magyar olimpiai bajnokot Videón, ahogy felköszöntik a 102 éves magyar olimpiai bajnokot Bajban van Csollány Szilveszter özvegye, eladhatják a házukat a fejük felől Bajban van Csollány Szilveszter özvegye, eladhatják a házukat a fejük felől Djoković nagy küzdelmet követően tornagyőztes Djoković nagy küzdelmet követően tornagyőztes Még egy világbajnoksággal "adós" Magyarország Még egy világbajnoksággal "adós" Magyarország Megbocsátható kibocsátás vagy méreg? Megbocsátható kibocsátás vagy méreg? Magyar férfi a torna-vb döntőjében Magyar férfi a torna-vb döntőjében Kilencedik olimpiájára is rálendül Üzbegisztán ikonja Kilencedik olimpiájára is rálendül Üzbegisztán ikonja Meghalt Bodó Andrea olimpiai bajnok Meghalt Bodó Andrea olimpiai bajnok Beer Miklós megáldotta az albertirsai katolikus iskola új tornacsarnokát Beer Miklós megáldotta az albertirsai katolikus iskola új tornacsarnokát A nagyenyedi Bethlen Kollégium tornakertje A nagyenyedi Bethlen Kollégium tornakertje Torna-Eb: Mészáros Krisztofer ezüstérmes talajon Torna-Eb: Mészáros Krisztofer ezüstérmes talajon Kovács Zsófia az Eb-arany ellenére sem elégedett Kovács Zsófia az Eb-arany ellenére sem elégedett Így zuhant le a felemáskorlátról az Eb-győztes magyar tornásznő Így zuhant le a felemáskorlátról az Eb-győztes magyar tornásznő Önkéntesek dolgoznak a tornai vár megmentésén – a turisták is segíthetnek Önkéntesek dolgoznak a tornai vár megmentésén – a turisták is segíthetnek Az orosz tisztségviselők tilalma miatt nem tudni, hol lesz a torna szövetség kongresszusa Az orosz tisztségviselők tilalma miatt nem tudni, hol lesz a torna szövetség kongresszusa Bűncselekmények a keleti régióban Bűncselekmények a keleti régióban Acél, kova, tapló – tűzgyújtás régi módra Acél, kova, tapló – tűzgyújtás régi módra Így táncol együtt százharmincnégy óvodás – Tornabemutató Mátészalkán Így táncol együtt százharmincnégy óvodás – Tornabemutató Mátészalkán Gröhlingnek nincs ínyére a heti három kötelező tornaóra? Gröhlingnek nincs ínyére a heti három kötelező tornaóra? Gigantikus kártérítésre perelik az FBI-t Gigantikus kártérítésre perelik az FBI-t Monte-carlói tenisztorna: Megvédte címét Cicipasz Monte-carlói tenisztorna: Megvédte címét Cicipasz Kiharcolták az élvonalba jutást (Teremlabdarúgás, 2. Liga) Kiharcolták az élvonalba jutást (Teremlabdarúgás, 2. Liga) Tornacsarnokot áldott meg Palánki Ferenc püspök Ajakon Tornacsarnokot áldott meg Palánki Ferenc püspök Ajakon Rafael Nadal egy játékra volt a kieséstől Rafael Nadal egy játékra volt a kieséstől Az ukrán tornász győzött, mögötte az orosz versenyző a háborút éltette Az ukrán tornász győzött, mögötte az orosz versenyző a háborút éltette Djokovic még nem mondott le az elkövetkezendő tornáiról Djokovic még nem mondott le az elkövetkezendő tornáiról Különleges körülmények között búcsúztatják szerdán Csollány Szilvesztert Különleges körülmények között búcsúztatják szerdán Csollány Szilvesztert Halálra gázoltak egy férfit a Kassa-vidéki járásban Halálra gázoltak egy férfit a Kassa-vidéki járásban Fél Európa Csollány Szilveszterre emlékezik most Fél Európa Csollány Szilveszterre emlékezik most Magyar Zoltán: Csollány Szilveszterben olyan őserő volt, mint kevesekben Magyar Zoltán: Csollány Szilveszterben olyan őserő volt, mint kevesekben 8 egyszerű gyakorlat klimax ellen 8 egyszerű gyakorlat klimax ellen