2023-12-21

2023-12-15

2023-12-12

2023-12-05

Kikapott Norvégiától a magyar válogatott Kikapott Norvégiától a magyar válogatott Férfiválogatott – Tökéletes főpróba a hoki-vb előtt az olaszok vendégeként Férfiválogatott – Tökéletes főpróba a hoki-vb előtt az olaszok vendégeként Három légiós távozik a fehérvári hokicsapattól Három légiós távozik a fehérvári hokicsapattól Vármegyeszékhelyek másodosztályú rangadója jön – sport a tévében Vármegyeszékhelyek másodosztályú rangadója jön – sport a tévében Divízió I/A jégkorong-vb: A szlovénok sztárja, Anze Kopitar szinte biztosan kihagyja a tornát Divízió I/A jégkorong-vb: A szlovénok sztárja, Anze Kopitar szinte biztosan kihagyja a tornát Majoross Gergely: Elképzelhető, hogy a válogatottnál folytatom Majoross Gergely: Elképzelhető, hogy a válogatottnál folytatom Sokkal nyugodtabb vagyok mint régen, felszabadultabban élvezem a játékot – PODCAST Sokkal nyugodtabb vagyok mint régen, felszabadultabban élvezem a játékot – PODCAST NHL: A Rangers az alapszakaszgyőztes, McDavid rekordot döntött NHL: A Rangers az alapszakaszgyőztes, McDavid rekordot döntött Nem lesznek ott az orosz bajnokságban (KHL) játszó szlovák hokisok a vb-n Nem lesznek ott az orosz bajnokságban (KHL) játszó szlovák hokisok a vb-n Inter vagy C. Ronaldóék? – sport a tévében Inter vagy C. Ronaldóék? – sport a tévében Galló Vilmos távozik a Linköpingtől, de maradna északon Galló Vilmos távozik a Linköpingtől, de maradna északon Jégkorong Erste Liga: Az FTC harmadszor, a Brassó először lehet bajnok Jégkorong Erste Liga: Az FTC harmadszor, a Brassó először lehet bajnok Huszonnyolc játékossal kezdi meg a felkészülést jövő hétfőn a magyar jégkorong-válogatott Huszonnyolc játékossal kezdi meg a felkészülést jövő hétfőn a magyar jégkorong-válogatott Híres sportolók Szlovákiából Híres sportolók Szlovákiából Fradi–Brassó döntőt rendeznek a hokibajnokságban Fradi–Brassó döntőt rendeznek a hokibajnokságban Botrány Prágában: hamis vb-jegyeket árulnak Botrány Prágában: hamis vb-jegyeket árulnak A kézilabdáé ma a főszerep – sport a tévében A kézilabdáé ma a főszerep – sport a tévében MacKinnon hamarosan megdöntheti Gretzky rekordját MacKinnon hamarosan megdöntheti Gretzky rekordját Két focimeccs, jégkoron és lósport – sport a tévében Két focimeccs, jégkoron és lósport – sport a tévében "Tanulj meg csehül, Te magyar!" – Botrányos beszólás a cseh extraligában – VIDEÓ "Tanulj meg csehül, Te magyar!" – Botrányos beszólás a cseh extraligában – VIDEÓ Súlyos sérülést szenvedett a magyar sztársportoló Súlyos sérülést szenvedett a magyar sztársportoló Meghalt a fehérorosz hoki egyik legendája Meghalt a fehérorosz hoki egyik legendája Rekordot döntött Ovecskin Rekordot döntött Ovecskin NHL: Remekeltek a kapusok, két hálóőr gólt sem kapott NHL: Remekeltek a kapusok, két hálóőr gólt sem kapott NHL: MacKinnon tovább robog Gretzky rekordja felé, Makar első mesterhármasa NHL: MacKinnon tovább robog Gretzky rekordja felé, Makar első mesterhármasa Vay Ádám lett február legjobbja a szlovák jégkorongligában Vay Ádám lett február legjobbja a szlovák jégkorongligában Ismert a Fehérvár ellenfele az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjében Ismert a Fehérvár ellenfele az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjében NHL: Tizet ütött a listavezetőnek a Minnesota NHL: Tizet ütött a listavezetőnek a Minnesota Hetvenkét csapat vesz részt az emléktornán (Jégkorong, utánpótlás) Hetvenkét csapat vesz részt az emléktornán (Jégkorong, utánpótlás) Tovább él a remény: Pozsonyban harcolhatja ki a magyar férfi jégkorong-válogatott az olimpiai szereplést Tovább él a remény: Pozsonyban harcolhatja ki a magyar férfi jégkorong-válogatott az olimpiai szereplést Jégkorong olimpiai selejtező – Nem indulhatnak a fehéroroszok, Pozsonyban játszhat a magyar válogatott Jégkorong olimpiai selejtező – Nem indulhatnak a fehéroroszok, Pozsonyban játszhat a magyar válogatott Nagy Gergő 16 év után elköszönt a jégkorong-válogatottól Nagy Gergő 16 év után elköszönt a jégkorong-válogatottól Újabb magyar győzelem: Magyarország – Litvánia 7:1 Újabb magyar győzelem: Magyarország – Litvánia 7:1 Aki szívvel-lélekkel küzd és él-hal a hokiért Aki szívvel-lélekkel küzd és él-hal a hokiért A Fehérvár nyerte a jégkorong Magyar Kupát – VIDEÓVAL A Fehérvár nyerte a jégkorong Magyar Kupát – VIDEÓVAL A Fehérvár az első döntős a Magyar Kupában A Fehérvár az első döntős a Magyar Kupában Aranyérmes a 3×3-as ifi női hokiválogatott Aranyérmes a 3×3-as ifi női hokiválogatott Öt nyeretlen mérkőzés után győzött az Érsekújvár Öt nyeretlen mérkőzés után győzött az Érsekújvár A darts-vb döntőjén a világ szeme – sport a tévében A darts-vb döntőjén a világ szeme – sport a tévében Jégkorong: Finn vezetőedzőt neveztek ki az Érsekújvár élére Jégkorong: Finn vezetőedzőt neveztek ki az Érsekújvár élére Spengler-kupa: A HC Davos nyerte a százéves tornát Spengler-kupa: A HC Davos nyerte a százéves tornát Spengler-kupa: Vert helyzetből jutott döntőbe a Pardubice, a házigazdákkal mérkőznek meg Spengler-kupa: Vert helyzetből jutott döntőbe a Pardubice, a házigazdákkal mérkőznek meg Spengler-kupa: Svéd és kanadai siker a negyeddöntőkben Spengler-kupa: Svéd és kanadai siker a negyeddöntőkben Spengler-kupa: Kétgólos hátrányból fordított a HC Davos a slágermeccsen Spengler-kupa: Kétgólos hátrányból fordított a HC Davos a slágermeccsen Spengler-kupa: Győzelemmel mutatkoztak be a házigazdák Spengler-kupa: Győzelemmel mutatkoztak be a házigazdák Spengler-kupa: Cseh fordítás, magabiztos kanadai győzelem Spengler-kupa: Cseh fordítás, magabiztos kanadai győzelem Hidegrázós videó! Így szólt a Székely Himnusz a csíkszeredai jégkorongozók győztes meccse után Hidegrázós videó! Így szólt a Székely Himnusz a csíkszeredai jégkorongozók győztes meccse után Szoboszlai-meccs jön a bejglimaradék mellé – sport a tévében Szoboszlai-meccs jön a bejglimaradék mellé – sport a tévében Jégkorong: Jól szerepelnek a magyar légiósok a szlovák ligában Jégkorong: Jól szerepelnek a magyar légiósok a szlovák ligában Ötgólos hátrányból, egy harmad alatt mentett pontot a Toronto Ötgólos hátrányból, egy harmad alatt mentett pontot a Toronto U20-as jégkorong-vb: Egygólos vereség az osztrákoktól U20-as jégkorong-vb: Egygólos vereség az osztrákoktól John Tavares újabb rekordja John Tavares újabb rekordja A halálos baleset miatt ezentúl kötelező lesz a nyakvédő használata a jégkorong-világbajnokságokon A halálos baleset miatt ezentúl kötelező lesz a nyakvédő használata a jégkorong-világbajnokságokon