Bundesliga – Kétgólos előnyről kaptak ki Schäfer Andrásék

Bundesliga – Kétgólos előnyről kaptak ki Schäfer Andrásék Mészáros Richárd2024. 05. 11., szo – 18:00

Schäfer András csapata, az Union Berlin 3–2-re kikapott a kiesőhelyen álló 1. FC Köln otthonában a német labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának szombati játéknapján.

A fővárosiak a 19. percben már 2–0-ra vezettek, és győzelmük esetén nagy lépést tehettek volna a bennmaradás felé, de végül kikaptak. A győztes gólt Damion Downs szerezte a 93. percben. A válogatott Schäfer végig a pályán volt.

Gulácsi Péter és Willi Orbán is végigjátszotta az RB Leipzig hazai meccsét, amely 1–1-es döntetlennel zárult a Werder Bremen ellen. A lipcseiek immár tíz bajnoki óta veretlenek.

Sallai Attila kezdőként 89 percet kapott, Szalai Attila viszont a cseresorból nézte végig az SC Freiburg hazai találkozóját, amely ugyancsak 1–1-re végződött a Heidenheimmel szemben.

Forrás:ujszo.com