Az utolsó utáni pillanatban vesztett pontokat otthon a Dunaszerdahely. DAC – Nagyszombat 1:1

Nem bírta kihúzni az első félidőben talált góllal szerzett szűk egy gólos vezetését a DAC. A megyei rangadón a szimpatikusan küzdő Nagyszombatiak a hosszabbítás utolsó pillanataiban megérdemeltek egyenlítettek az ismét fazon nélkül játszó hazaiak ellen.

A gólokat a 38. percben a magyar Balog, illetve a 3 perces hosszabbítás dacára a 90 +4.percben Ristovski szerezte.

A 4668 néző tehát ismét csalódottan, frusztráltan távozhatott a MOL Arénából. Azt látták ugyanis, hogy a DAC folytatja gyenge teljesítményt, ezúttal a Spartak múlta felül a hazaiakat játéktudásban, gyorsaságban, erőnlétben, tudatosságban, amit a mérkőzés statisztikája is világosan alátámaszt.

Ha Világi Oszkár nemcsak a levegőbe beszél, de komolyan is gondolja a szavait, akkor végre értő kezekbe kell adni a klub vezetését, mert különben véglet el fogja veszteni a szurkolók bizalmát.

Hogy a klubtulajdonos nem féltetlenül a valóságban él a DAC körüli dolgokat illetően, azt jól mutatja a klub vele készített élő beszélgetése, ahol a szurkolók hozzászólásaikban darabokra szedték Világi szinten összes, már-már álomvilágba illő állítását.