Megint nehezen, de megint nyert a Real Madrid

Újra hátrányból fordított a Real Madrid a spanyol bajnokságban, a La Ligában. Ezúttal a Las Palmas ellen nyert idegenben 2-1-re.

Az eddig kapott gólok alapján a La Liga legerősebb két védelme nézett szembe egymással. A Las Palmasnál egyetlen csapat sem kapott kevesebb gólt a topligák csapatai közül az első 45 percben a mostani idényben. Ezek alapján nem meglepő, hogy az első félidőben nem esett gól. A másodikban a hazaiak (az 53. percben) Munoz révén előnybe kerültek.

Ám a Madrid kapcsolt. A 65. percben Camavinga nagyon okos átadását Vinícius Júnior levette, majd a hosszú sarokba lőtte a labdát, 1-1.

A 84. percben a 24. születésnapját ünneplő Tchouaméni a labda felé mozogva bebólintotta Toni Kroos szögletét.

A Real Madrid sorozatban a negyedik bajnoki mérkőzését nyerte meg, a La Ligában szeptember 24. óta veretlen.