2024-04-25

2024-04-24

2024-04-23

2024-04-21

Kassán is hódít a Teqball Kassán is hódít a Teqball A pünkösdi hétvégén is szabad lesz a rakpart – térképek segítenek a tájékozódásban A pünkösdi hétvégén is szabad lesz a rakpart – térképek segítenek a tájékozódásban Majoross Gergely:  az egészséges elégedetlenség jó motorja lesz a jégkorong-válogatott fejlődésének Majoross Gergely: az egészséges elégedetlenség jó motorja lesz a jégkorong-válogatott fejlődésének Rossi kihirdette 26 fős keretét Rossi kihirdette 26 fős keretét Pénteken legyen gép előtt, aki jegyet szeretne az izraeliek elleni Eb-felkészülési mérkőzésre Pénteken legyen gép előtt, aki jegyet szeretne az izraeliek elleni Eb-felkészülési mérkőzésre Harmincegy érmet szereztek a magyarok a szkander Európa-bajnokságon Harmincegy érmet szereztek a magyarok a szkander Európa-bajnokságon Marco Rossi Eb-keretet hirdet, pályán a Manchester City – sport a tévében Marco Rossi Eb-keretet hirdet, pályán a Manchester City – sport a tévében Kijelölték a magyar női vízilabda-válogatott olimpiai bő keretét Kijelölték a magyar női vízilabda-válogatott olimpiai bő keretét Tülekedés a dobogó körül – Így néz ki a labdarúgó NB I záró felvonása Tülekedés a dobogó körül – Így néz ki a labdarúgó NB I záró felvonása Kiütéssel került karnyújtásnyira a veretlen bajnoki szezonhoz a Leverkusen Kiütéssel került karnyújtásnyira a veretlen bajnoki szezonhoz a Leverkusen A Debrecen győzelemmel búcsúzott otthon – eredmények, tabella A Debrecen győzelemmel búcsúzott otthon – eredmények, tabella Megvan, ki lesz az FTC ellenfele a vízilabda ob döntőjében Megvan, ki lesz az FTC ellenfele a vízilabda ob döntőjében Óriási meglepetés a Juventus meccsén Óriási meglepetés a Juventus meccsén A magyar férfi kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a vb-re A magyar férfi kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a vb-re Véget ért a Tour de Hongrie, Dina Márton volt a legjobb magyar – videó Véget ért a Tour de Hongrie, Dina Márton volt a legjobb magyar – videó Így reagált távozásának hírére Dárdai Pál Így reagált távozásának hírére Dárdai Pál Négy magyar érem vasárnap délelőtt a kajak-kenu világkupán Négy magyar érem vasárnap délelőtt a kajak-kenu világkupán Gazdag Dániel klubrekorder lett, ketten is utolérték Nikolics Nemanját Gazdag Dániel klubrekorder lett, ketten is utolérték Nikolics Nemanját A Manchester United az Arsenallal játszik, folytatódik a Tour de Hongrie és a Giro d’Italia – sport a tévében A Manchester United az Arsenallal játszik, folytatódik a Tour de Hongrie és a Giro d’Italia – sport a tévében MOB: eddig tizenhét sportág 157 sportolója kvalifikált az olimpiára vagy szerzett szintet MOB: eddig tizenhét sportág 157 sportolója kvalifikált az olimpiára vagy szerzett szintet Az UVSE nyerte a női vízilabda országos bajnokságot Az UVSE nyerte a női vízilabda országos bajnokságot Tömeges bukás, őrült befutó a Tour de Hongrie első napján – videók Tömeges bukás, őrült befutó a Tour de Hongrie első napján – videók Párizs 2024 – Nyolcvan nap a rajtig, 180-190 tagú lehet a magyar csapat Párizs 2024 – Nyolcvan nap a rajtig, 180-190 tagú lehet a magyar csapat Tour de Hongrie – Világsztárok és 12 magyar a rajtnál, változatos útvonal Tour de Hongrie – Világsztárok és 12 magyar a rajtnál, változatos útvonal PSG-Dortmund BL-elődöntő, magyar-kanadai jégkorongmérkőzés – sport a tévében PSG-Dortmund BL-elődöntő, magyar-kanadai jégkorongmérkőzés – sport a tévében Itt vannak a magyar csapat párizsi olimpiára tervezett ruhakollekciói – galéria Itt vannak a magyar csapat párizsi olimpiára tervezett ruhakollekciói – galéria Két sztár Magyarországra érkezése miatt bolydult meg a kerékpáros világ Két sztár Magyarországra érkezése miatt bolydult meg a kerékpáros világ Csak minden ötödik fiatal sportol rendszeresen Csak minden ötödik fiatal sportol rendszeresen Két magyar a tenisz top 50-ben, Marozsán Fábián karriercsúcson Két magyar a tenisz top 50-ben, Marozsán Fábián karriercsúcson Világbajnoki indulást ér a szombathelyi ötödik hely a komáromi Kontás Csabának Világbajnoki indulást ér a szombathelyi ötödik hely a komáromi Kontás Csabának Érzés a szívben, gyorsaság a kézben, erő a lábban Érzés a szívben, gyorsaság a kézben, erő a lábban Szükség szerint váltja nemét, a férfi és a női csapatban is játszik egy férfi Kanadában Szükség szerint váltja nemét, a férfi és a női csapatban is játszik egy férfi Kanadában Úszonyosúszás: remekelt a Széchenyi István Egyetem felvidéki hallgatója az egyetemi világbajnokságon Úszonyosúszás: remekelt a Széchenyi István Egyetem felvidéki hallgatója az egyetemi világbajnokságon "Mentális mélyponton" – Varga Dénes: ez a meccs létfontosságú lesz "Mentális mélyponton" – Varga Dénes: ez a meccs létfontosságú lesz Egy nemzetközi lista 20. helyére került az MTK Egy nemzetközi lista 20. helyére került az MTK A felvidéki ministránsok focitornája Szőgyénben A felvidéki ministránsok focitornája Szőgyénben Komáromban ma délután fogadták a bajnokcsapatot Komáromban ma délután fogadták a bajnokcsapatot A dunaszerdahelyi karateklub tagjai Egerben fejlesztették tudásukat A dunaszerdahelyi karateklub tagjai Egerben fejlesztették tudásukat Sagan: elég sok mindent elértem már a pályafutásomban, most az a lényeg, hogy élvezzem Sagan: elég sok mindent elértem már a pályafutásomban, most az a lényeg, hogy élvezzem Már lehet regisztrálni a Mozdulj Ipolyság! futóversenyre Már lehet regisztrálni a Mozdulj Ipolyság! futóversenyre Piros lapot kapott Kerkez Milos, csapata fellebbez a döntés ellen Piros lapot kapott Kerkez Milos, csapata fellebbez a döntés ellen Id. Lomnici Zoltán az idei Aranycsapat Kupa bajnokságán: „ez a jövő és ez a remény” Id. Lomnici Zoltán az idei Aranycsapat Kupa bajnokságán: „ez a jövő és ez a remény” Ilyen ellenőrzésekre számíthatnak a labdarúgó Európa-bajnokságra utazók Ilyen ellenőrzésekre számíthatnak a labdarúgó Európa-bajnokságra utazók Újabb ország utcai versenyével bővülhetne a Forma-1-es versenynaptár Újabb ország utcai versenyével bővülhetne a Forma-1-es versenynaptár Több mint 23 ezren indultak a Vivicittá futófesztiválon Több mint 23 ezren indultak a Vivicittá futófesztiválon Harmadszor is legyőzte az MTK az Újpestet – tabella Harmadszor is legyőzte az MTK az Újpestet – tabella Londonban végre nyerni tudott a Liverpool – tabella Londonban végre nyerni tudott a Liverpool – tabella