Nem új történet, hogy a zsidók mindenben kiváltságosak. Ha egy zsidó mesél egy zsidóviccet, azon nevetgélni szabad, sőt kell. Ha egy nem zsidó, akkor már résen kell lenni.
Egy zsidónak a mondanivalóját szintén mindenkor készpénznek kell venni. Akkor is, ha azt egy nem zsidó elmondásában színtiszta antiszemitizmusnak kiáltanák ki.
Nálunk a zsidó rabszolgatartással alig foglalkozunk. E portál nyilván a kivételekhez tartozik. Innen mindenki naponta tájékozódhat, miként nyögi a Nyugat a zsidóuralom igáját. Mármint a mait.
De a régi rabszolgatartásról méltánytalanul kevés szó esik.
Ezt feltétlenül pótolni kell.
Finkelstein könyve napjaink szellemi rabszolgaláncáról szól |
És ígérjük, ezt az írást több fogja követni a témában. Tényekre támaszkodva, mert a liberális zsidókat nem hozza ki semmi jobban a sodrából, mint a tényekre támaszkodó beszámoló, cikk, elemzés. A legjobban pedig attól vannak ki, ha egy nekik nagyon nem tetsző kóser szerzőtől idéz valaki. Így volt/van ez Finkelstein Holokausztipar című könyvével is, vagy Max Blumenthallal (akinek, igaz, az anyja nem zsidó) öklendezik fél New York tavaly a 2014-es a gázai likvidáló háború eredményéről Az 51 napos háború címen megjelent könyve okán is.
Akkor most nézzük a rabszolgatartást, és vegyük elő Marc Lee Raphael rabbi 1983-ban megjelent könyvét, amelynek címe „Zsidók és judaizmus az Egyesült Államokban: dokumentált történelem” és amely foglalkozik a rabszolgakereskedelemmel.
De remek üzleteket csináltak a 18-ik században is, amikor a zsidók lelkesen vettek részt az úgynevezett „háromszögletű kereskedelemben, ami azt jelentette, hogy Afrikából a nyugat-indiai szigetekre (a Karib-tenger egy részéről van szó) rabszolgákat hoztak, ahol elcserélték őket melaszra, amit azután Új-Angliába vittek (azaz az USA észak-keleti részében fekvő hat szövetségi államba), hogy ott rummá alakítva azt Afrikában sózzák rá a vevőkre. Olyan kereskedők, mint Isaac Da Costa, David Franks vagy Aaron Lopez.
A jó rabbi felsorolja legnagyobb hajóikat és tulajdonosaikat, amelyekkel a rabszolgákat szállították.
Íme, változtatás nélkül:
Ennyi volt a bevezető.
Néhány hét múlva megvizsgáljuk a rabszolga-kereskedőkről írt, a zsidók által nagyon gyűlölt háromkötetes történelmi munkát, amelynek címe „Titkos kapcsolatok feketék és zsidók között”. E kötetek igazi tudományos munkák: lábjegyzetek tömkelegével.
Aki elvándorol az Amazon valamelyik online könyvkereskedéséhez, valahogyan nem tudja megvenni e köteteket. Kivételek vannak: így az amazon.com amerikai honlapja.
Nos, nemsokára e csupahazugság kötetekről számol be közszolgálati feladatokat teljesítő honlapunk.
Janits András – Kuruc.info
Forrás:kuruc.info
Tovább a cikkre »