Már csak a Csíki Negyed veretlen (Asztalitenisz, megyei bajnokság)

Őszi bajnok a Csíki Negyed, amely, miután megnyerte a 8. forduló rangadóját, a 9. körben sem talált legyőzőre, így a rangsor élén zárja a háromszéki amatőr asztalitenisz-bajnokság odavágó-sorozatát. A félidei dobogóra már odaért a Rákosi Törekvés és a CKA-GSD csapata is.

Az őszi idény utolsó, 9. fordulójának csak négy mérkőzését rendezték meg, ugyanis a Backspin–Rákosi Törekvés párharcot a csapatok kérésére elnapolták. A 8. forduló rangadójának megnyerése után az éllovas Csíki Negyed folytatta menetelését, igaz, most is szoros meccsen tudott diadalmaskodni a Vaskéz alakulatával szemben. A CFTuning kiütötte az Öregfiúkat, a CKA-GSD és a Nagyajta egyaránt 6–3-ra verte soros ellenfelét.

Eredmények: * 8. forduló: Backspin–Topspin 4–5, Rákosi Törekvés–Csíki Negyed 4–5, Unikum–CFTuning 0–9, CKA-GSD–Öregfiúk 6–3, Nagyajta–Vaskéz 6–3 * 9. forduló: Vaskéz–Csíki negyed 4–5, Öregfiúk–CFTuning 1–8, CKA-GSD–Topspin 6–3, Nagyajta–Unikum 6–3 * egy bepótolt mérkőzés: CKA-GSD–CFTu­ning 4–5.

A rangsor: 1. Csíki Negyed (+33) 9 pont, 2. Rákosi Törekvés (+20) 7 pont, 3. CKA-GSD (+19) 6 pont, 4. Nagyajta (+11) 5 pont, 5. CFTuning (+24) 5 pont, 6. Topspin (-3) 4 pont, 7. Vaskéz (0) 3 pont, 8. Backspin (-8) 2 pont, 9. Öregfiúk (-45) 1 pont, 10. Unikum (-46) 1 pont. Folytatás januárban. (t)