Konferencia-liga – Kikapott Antwerpenben az FTC ellen készülő Genk

A jövő csütörtökön a Ferencváros vendégeként Konferencia-liga-mérkőzést játszó Genk 3-2-re kikapott a Royal Antwerp otthonában a belga labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.

A Genk a 39. percben már 3-0-s hátrányban volt, s bár a svájci Andi Zeqiri révén még a szünet előtt sikerült szépítenie, a vereséget nem tudta elkerülni. A második gólját a kolumbiai Daniel Munoz szerezte a 99. percben.

A Genk ezt megelőzően – minden sorozatot figyelembe véve – 12 mérkőzés óta veretlen volt.

Az előző Kl-fordulóban, Genkben 0-0-s döntetlent játszott egymással a belga együttes és az FTC. A csütörtöki találkozójuk 18.45 órakor kezdődik majd a Groupama Arénában.

Az F csoportban az olasz Fiorentina, az FTC és a Genk is 5-5 ponttal áll, a sereghajtó szerb Cukaricki eddig nem szerzett pontot.

Forrás:gondola.hu