2022-08-20

2022-08-12

2022-08-06

2022-07-26

Hadvina Dóra: több okból is más most az olimpiai felkészülés Hadvina Dóra: több okból is más most az olimpiai felkészülés Schmidt Gábor legalább négy kajak-kenus érmet vár Párizsban Schmidt Gábor legalább négy kajak-kenus érmet vár Párizsban Négy olimpiai éremmel már elégedettek lennének a kajak-kenusok Párizsban Négy olimpiai éremmel már elégedettek lennének a kajak-kenusok Párizsban Elhunyt Povázsay Péter Elhunyt Povázsay Péter Országot vált a világ- és Európa-bajnok magyar kajakos Országot vált a világ- és Európa-bajnok magyar kajakos Bajnokokat nevelnek – ismét a szegedi lett az ország legjobb kajak-kenu egyesülete Bajnokokat nevelnek – ismét a szegedi lett az ország legjobb kajak-kenu egyesülete Tótka Sándor: a kajaknégyes kemény munkával, apránként építkezik Tótka Sándor: a kajaknégyes kemény munkával, apránként építkezik Csipes Tamara: képesnek tartom magam arra, hogy triplázzak Párizsban Csipes Tamara: képesnek tartom magam arra, hogy triplázzak Párizsban Olimpia: változás jön a kajak-kenu kvalifikációnál Olimpia: változás jön a kajak-kenu kvalifikációnál Nem egészen erre készült Kiszli Vanda Nem egészen erre készült Kiszli Vanda Magyar páros diadalával zárult a maratoni kajak-kenu vb Magyar páros diadalával zárult a maratoni kajak-kenu vb Aranyérmes a férfi kajaknégyes a tesztversenyen Aranyérmes a férfi kajaknégyes a tesztversenyen Schmidt Gábor: az olimpiai kvóta volt a fontos, de azért van hiányérzet Schmidt Gábor: az olimpiai kvóta volt a fontos, de azért van hiányérzet Kajak-kenu vb – tíz éremmel és 15 kvótával zártak a magyarok Kajak-kenu vb – tíz éremmel és 15 kvótával zártak a magyarok A szlovák kajaknégyes lemarad az olimpiáról A szlovák kajaknégyes lemarad az olimpiáról Kajak-kenu vb – Kopasz Bálint aranyérmes 500 méteren Kajak-kenu vb – Kopasz Bálint aranyérmes 500 méteren Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb: Magyar éremeső szombaton Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb: Magyar éremeső szombaton Hat arannyal nyitott a magyar csapat Hat arannyal nyitott a magyar csapat Magyar arany-, ezüst- és bronzérem az 500 méteres kajak-kenu döntőkben Magyar arany-, ezüst- és bronzérem az 500 méteres kajak-kenu döntőkben Rizikós döntést vállaltak be a magyarok, meglett az eredménye – Európa Játékok Rizikós döntést vállaltak be a magyarok, meglett az eredménye – Európa Játékok Nem szeretne újabb párt kipróbálni Csipes Tamara Nem szeretne újabb párt kipróbálni Csipes Tamara Kajak-kenu vk – 11 éremmel zártak a magyarok Kajak-kenu vk – 11 éremmel zártak a magyarok Kajak-kenu: Két arany és egy bronz a magyar mérleg az 500-as döntőkben Kajak-kenu: Két arany és egy bronz a magyar mérleg az 500-as döntőkben Kajak-kenu vk – Két arany és egy bronz a magyar mérleg az 500-as döntőkben Kajak-kenu vk – Két arany és egy bronz a magyar mérleg az 500-as döntőkben Az orosz kajakozóknak is kemény feltételt szabtak az olimpiáért Az orosz kajakozóknak is kemény feltételt szabtak az olimpiáért Újra versenyezhetnek az orosz és fehérorosz kajak-kenusok Újra versenyezhetnek az orosz és fehérorosz kajak-kenusok 500 nap a párizsi olimpiáig – Gyulay Zsolt: „az öttusa és a kajak-kenu változásai nem igazán fekszenek nekünk” 500 nap a párizsi olimpiáig – Gyulay Zsolt: „az öttusa és a kajak-kenu változásai nem igazán fekszenek nekünk” Megszületett Kozák Danuta második gyermeke Megszületett Kozák Danuta második gyermeke Elhunyt egy magyar világbajnok Elhunyt egy magyar világbajnok Visszavonult a 29 éves kétszeres világbajnok magyar Visszavonult a 29 éves kétszeres világbajnok magyar Vaskuti István, a Nemzet Sportolója: egy teljes életet kaptam a sporttól Vaskuti István, a Nemzet Sportolója: egy teljes életet kaptam a sporttól Kammerer Zoltán visszavonul Kammerer Zoltán visszavonul "Teltek a napok, és én csak távolodtam" – egy sikeres magyar sportoló pályaelhagyása "Teltek a napok, és én csak távolodtam" – egy sikeres magyar sportoló pályaelhagyása Kopasz Bálint édesanyja nem bánná, ha a fia a csúcson hagyná abba a sportot Kopasz Bálint édesanyja nem bánná, ha a fia a csúcson hagyná abba a sportot Így áll most a Velencei-tó legnagyobb beruházása Így áll most a Velencei-tó legnagyobb beruházása Sport: Szép volt, lányok! Sport: Szép volt, lányok! Elhunyt Csapó Géza olimpikon Elhunyt Csapó Géza olimpikon Öt magyar érem a kajak-kenu-vb zárónapjának délelőttjén Öt magyar érem a kajak-kenu-vb zárónapjának délelőttjén Boteket meglepte a K4-es érme, Vlček alig várja az új idényt Boteket meglepte a K4-es érme, Vlček alig várja az új idényt 14 Eb-érem – Így összegez a kajak-kenusok szövetségi kapitánya 14 Eb-érem – Így összegez a kajak-kenusok szövetségi kapitánya Délután is szereztek érmeket a magyar kajak-kenusok Délután is szereztek érmeket a magyar kajak-kenusok Kopasz Bálint újabb aranyérmet nyert Kopasz Bálint újabb aranyérmet nyert Újabb magyar érmek a Multisport-Eb-n Újabb magyar érmek a Multisport-Eb-n Kajak-kenu Eb: három magyar aranyérem a délelőtt mérlege Kajak-kenu Eb: három magyar aranyérem a délelőtt mérlege Újabb magyar aranyak a kajak-kenu pályáról Újabb magyar aranyak a kajak-kenu pályáról Megvédte címét Kiss Péter Pál, Varga Katalin bronzérmes a kajak-kenu pályán Megvédte címét Kiss Péter Pál, Varga Katalin bronzérmes a kajak-kenu pályán Kopasz Bálint a királyszám Európa-bajnoka Kopasz Bálint a királyszám Európa-bajnoka Multisport Eb: Kopasz Bálint arany, a női kenupáros ezüstérmes Multisport Eb: Kopasz Bálint arany, a női kenupáros ezüstérmes Nádas Bence: ez az igazi diadal Nádas Bence: ez az igazi diadal Így örültek a magyar kajakozók Halifaxban Így örültek a magyar kajakozók Halifaxban Két aranyat szereztek szombaton a magyar kajakosok Két aranyat szereztek szombaton a magyar kajakosok Világbajnok a női kajak kettes Világbajnok a női kajak kettes „Öt teljes értékű  kajakosunk van a K4-es egységbe” „Öt teljes értékű kajakosunk van a K4-es egységbe”