„A Győr az utóbbi évek legkomolyabb kihívója. Nagyon tudatos játékot játszanak, ott érzek pici előnyt náluk, hogy talán a kisebb vagy rosszabb passzban lévő csapatok ellen talán kevesebbet fognak botlani, ez idáig is kevesebbet botlottak, mint a Fradi. A Győr azon kevés csapatok közé tartozik, amelyek nem jönnek zavarba akkor sem, ha átmeneteket kell játszani, ahogy láttuk a Groupamában is, és akkor sem, ha felállt védelmet kell bontani”
– vélekedett Bozsik Péter, aki úgy gondolja, hogy az a fajta tudatosság, ami az ETO-ban megvan, a Fradinál picit hiányzik.
„Az ellenfelek úgy érkeznek, hogy nincs veszítenivalójuk, sokkal önfeledtebb futballt játszhatnak, míg a Fradinak, főleg hazai pályán, győzelmi kényszerben kell futballoznia.”
Mindemellett szóba került, hogy hibázott-e Szappanos Péter a Puskás Akadémia bekapott góljánál, illetve a lehetséges kiesők is.
M4sport.hu
Nyitókép: M4sport, reprofoto
Forrás:korkep.sk
Tovább a cikkre »


