Bardoc sima győzelemmel kezdte a tavaszi idényt (Labdarúgás, 4. Liga)

Bardoc sima győzelemmel kezdte a tavaszi idényt (Labdarúgás,  4.  Liga)

Közel négy hónap szünet után a hétvégén folytatódott a negyedosztályú labdarúgó-bajnokság. A címvédő és listavezető Bardoc hazai pályán kilencgólos győzelmet aratott Csernáton ellen a pontvadászat 14. fordulójában.

A táblázatban második Barót szintén könnyedén nyert a sereghajtó Bodzaforduló otthonában, az erdővidéki csapat játékosa, Lázár Attila pedig remekül kezdte az évet, ugyanis mesterhármast szerzett. Gelence hazai környezetben szenvedett vereséget, miután Nagyajta ötször volt eredményes a felső-háromszéki községben. Kovászna szintén idegenben diadalmaskodott, míg Uzon az utolsó előtti Szentkatolna ellen gyűjtötte be a három pontot. A Perkő és Szitabodza is botlott, előbbi hazai közönség előtt, utóbbi vendégként játszott döntetlent.

Eredmények, 14. forduló: Perkő–Maksa 3–3 (gólszerzők: Papp Levente 42., 82., Fábián Hunor 89., illetve Pakulár Szabolcs 30., László Zsolt 32., Dima Lehel 65.), Árkos–Kovászna 0–2 (gsz.: Bakk Richárd 2., Pakucs Norbert 39.), Uzon–Szentkatolna 3–1 (gsz.: Mihail Lazăr 20., Csiki Szabolcs 37., Ion Rab 62., illetve Vlad Butnaru 3.), Papolc–Szitabodza 1–1 (gsz.: Bagoly Róbert 8., illetve Silviu Muntean 42.), Gelence–Nagyajta 0–5 (gsz.: Ovidiu Dedu 11., 58., 67., Fodor Arnold 25., Székely Alpár 46.), Bodzaforduló–Barót 0–5 (gsz.: Lázár Attila 4., 75., 77., Gyerő Roland 12., Kovács Mihály 65.), Bardoc–Csernáton 9–0 (gsz.: Bedő László 7., Szántó Erik 13., 64., 67., Gheorghe Cioran 17., Emanuel Popa 37., 52., Bedő István 58., Sabin Dîrstaru 80.), Zágon szabadnapos volt.