Letartóztatásban a díler nagymama – a cigányasszonytól több mint 3 millió forintot foglaltak le

Letartóztatásban a díler nagymama – a cigányasszonytól több mint 3 millió forintot foglaltak le

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság Felderítő Osztálya és a Tiszavasvári Rendőrkapitányság munkatársai összehangolt akció keretében új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntettének megalapozott gyanúja miatt a napokban fogták el F. S.-nét.

Hírdetés

A 48 éves nő anyagi haszonszerzés céljából rendszeresen árusította a kristály néven ismert új pszichoaktív anyagot a lakóhelyén, illetve a környező településeken élő ügyfeleinek.

A nyomozók a nőtől és a hozzá köthető ingatlanban tartott kutatáskor 136,7 gramm kábítószergyanús, fehér port, a kiméréshez és a csomagoláshoz szükséges eszközöket, mobiltelefont, ékszereket, egy BMW személyautót és több mint 3 millió forintot foglaltak le.

A rendőrök előállították F. S.-nét a rendőrkapitányságra, gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, és kezdeményezték a letartóztatását, amit a bíróság elrendelt.

Az akció során több fogyasztót is elszámoltattak, akik ellen szintén eljárás indult.


Forrás:privatkopo.hu
Tovább a cikkre »