Vigyázzanak az idősek és a betegek, rekkenő hőség jön!

Szlovákia nyugati és déli területeinek egyes részein magas hőmérséklet alakulhat ki kedden. Erre a Szlovák Hidrometeorológiai Intézet (SHMÚ) hívta fel a figyelmet a weboldalán, egyúttal elsőfokú figyelmeztetést léptetett életbe, amely előreláthatólag 12:00 és 18:00 óra között lesz érvényben. A magas hőmérséklet miatti figyelmeztetés a Pozsonyi kerület teljes területére, valamint a Nagyszombati és a Nyitrai kerület legtöbb járására, továbbá a Korponai és a Nagykürtösi járásra vonatkozik.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »