Sztárcsapatok sora a pályán – sport a tévében

Sztárcsapatok sora a pályán – sport a tévében

A Juventus-Atalanta és a Villarreal-Barca emelkedik ki a kínálatból. Lesz short track, női vízilabda és kézilabda is.

M4 Sport

10.00: Tenisz, Davis Kupa, Torino

13.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Dordrecht

14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-MTK

17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Gyirmót

/* (c)AdOcean 2003-2018, portfolio_hu.Infostart_2018.mobile_site.cikkek.banner_cikkozi_extra */
ado.slave(‘adoceanindexhuokdtbqijve’, {myMaster: ‘dBfmGy0C0lT8mfY5Mfg2WBNH8U_KL2dR9EYdt6o1mXz.47’,
onServerEmission: function(){document.getElementById(“y-adoceanindexhuokdtbqijve”).classList.add(“uysdfa6ds”);},
onServerEmissionEmpty: function(){}
});

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Honvéd-Újpest

14.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Dordrecht

18.00: Kézilabda, férfi NB I, Szeged-Balatonfüred

20.00: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-FTC

Sport 1

14.45: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Fiorentina

17.45: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Atalanta

20.30: Labdarúgás, Serie A, Venezia-Internazionale

Sport 2

Hírdetés

12.45: Autósport, túraautó-vk (WTCR), Szocsi, időmérő

15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

16.00: Kézilabda, női barátságos mérkőzés, Németország-Szlovákia

18.00: Kézilabda, női barátságos mérkőzés, Spanyolország-Lengyelország

Eurosport 1

9.00: Északi összetett, férfi vk, Ruka

10.10 és 13.25: Sífutás, férfi és női vk, Ruka

11.40 és 14.50: Sílövészet, női és férfi vk, Ruka

17.30: Pályakerékpár, Bajnokok Ligája

21.20: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2

9.00: Curling, Európa-bajnokság

12.00: Síugrás, női vk, Nyizsnij Tagil

14.20: Sznúker, Brit Open

17.30: Síugrás, férfi vk, Ruka

18.15: Alpesisí, vk, női óriás-műlesiklás, Killington

20.00: Alpesisí, vk, férfi lesiklás, Lake Louise

Digisport 1

13.10: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Newcastle

15.40: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Southampton

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Metz

Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Nantes

Spíler 1

15.25: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Mönchengladbach

18.25: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Leeds

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Celta Vigo

16.05: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Rayo Vallecano

18.25: Labdarúgás, La Liga, Mallorca-Getafe

20.55: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Barcelona

Arena 4

15.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Dortmund

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Bielefeld

20.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Kiel-Bremen


Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »