Nagyszerűen játszik a magyar női vízilabda-válogatott az amerikaiak ellen

A magyar női vízilabda-válogatott a világelső Egyesült Államokkal játszik csoportjában.

Parkes Rebecca a magyaroknak szerzett vezetést, Madeline Musselman egyenlített, töb mint négy percnyi játék után. A világklasszis Margaret Steffens góljával az amerikaiak átvették a vezetést, de még ebben a negyedben egyenlített az előnyt gólra váltó Gyöngyösi Anikó.

7:18-nál Keszthelyi Rita ismét előnyt szerzett a magyar csapatnak, majd Vályi Vanda belőtte a főrt, 4-2. Utána Rachel Fattal, ugyancsak előnyből szépített, 4-3, majd egy lefordulás után egyenlített, 4-4.

Illés Anna pontos, helyezett lövése hozta meg az 5-4-et, a második negyed utolsó pillanataiban Makenzie Fischer megint egyenlített.

A harmadik negyed első gólját az amerikaiak lőtték, az első góljukat is lövő Madeline Musselman révén, 6-5, oda.

Magyari Alda nagyszerű védése után támadhatott a magyar csapat, de a másik oldalon Asleish Johnson is hárított.

3:38-cal a negyed vége előtt Szilágyi Dorottya egyenlített, 6-6. Az ellenakciót Makenzie Fischer gólra váltotta, 6-7.