Bulizó fiatalok kértek tőle cigit, hárman támadtak a 35 éves férfira

Bulizó fiatalok kértek tőle cigit, hárman támadtak a 35 éves férfira

Bulizó fiatalok kértek tőle cigit, hárman támadtak a 35 éves férfira Mészáros Richárd2025. 12. 07., v – 16:22

Az egyik támadó fiatalkorú.

Rablás bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség három férfi ellen, köztük egy fiatalkorúval szemben, akik november 30-án, vasárnapra virradóra, a hajnali órákban bántalmaztak és kiraboltak egy 35 éves férfit Zólyom egyik lakótelepén. 

Hírdetés

A tájékoztatás szerint az áldozat egy éjszakai szórakozóhelyről tartott hazafelé, amikor a háromfős társaság egyik tagja cigarettát kért tőle. A férfi átadott egy szálat, beszélgetni kezdtek, majd egyikük a sértett nadrágzsebében kezdett kutatni.

„A sértett menekülni próbált, miközben segítségért kiabált. Az egyik férfi azonban rövid időn belül utolérte és rátámadt. A sértett védekezni próbált, ekkor a másik két férfi is csatlakozott, és együtt ütötték, rúgták” – közölte a rendőrség.

A bántalmazás során a férfi pénztárcája a földre esett, amelyet az egyik támadó felvett, majd a három elkövető elhagyta a helyszínt. Az áldozat orvosi ellátásra szorult.

A nyomozók nem sokkal később elfogták a feltételezett elkövetőket, három helyi lakost, egy 20, egy 24 és egy 17 éves férfit. Mindhármuk ellen rablás bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.


Forrás:ujszo.com
Tovább a cikkre »