Az év felvidéki meccse élőben a Körképen! – Szlovákia-MAGYARORSZÁG percről percre

Kétségkívül az év meccse kezdődik a Felvidéken! Egy derbi, ami többről szól, mint fociról… Két nemzet összecsapása a pályán és a lelátón. Szlovákia-MAGYARORSZÁG – Kövesd velünk a mérkőzést folyamatosan frissülő hírfolyamunkban!

Köszöntjük Olvasóinkat a Szlovákia-Magyarország Eb-selejtező első fordulójának szöveges közvetítésén!

20:01 – Dzsudzsák Balázs a kispadon, Szalai Ádám viseli a kapitányi karszalagot a mai meccsen, láthatóan védekező felfogású csapattal állunk ki a szlovákok ellen – Íme a magyar kezdő:

Magyarország: Gulácsi – Lang, Orbán, Kádár – Lovrencsics G., Kalmár, Nagy Á., Korhut –  Kleinheisler, Kovács I. – Szalai. Szövetségi kapitány: Marco Rossi

20:00 – A mai nap folyamán több cikkel is jelentkeztünk. Többek között értesültünk arról, hogy a rendőrség nem fogja gátolni a magyarországi szurkolókat abban, hogy belépjenek a hazai szektorokba, amennyiben érvényes belépőjeggyel rendelkeznek.

Körkép.sk-exkluzív: Mégis bejuthatnak az érvényes jeggyel rendelkező magyar szurkolók a hazai szektorokba

20:00 – Olvasóink a Körkép facebook-oldalán szavazhatnak arról, hogy milyen eredményt várnak. Bár az esélyek elvileg a szlovák térfélen vannak, Olvasóink magyar sikerre számítanak:

Szlovák-magyar: Ki nevet a végén?

20:00 – Este 8 óráig következő cikkünkben gyűjtöttük a legfontosabb információkat és helyszíni képeket, videóka:

Szlovák-magyar: Már gyülekeznek a City Arénában a magyar szurkolók – Percről percre