Okmánybélyegekkel trükközött a rendőrnő, 76 ezer eurós kárt okozott

A nagyszombati idegenrendészet állományába tartozó rendőrnő okmánybélyegek jogosulatlan visszaváltásával összesen 76 000 euró összegű kárt okozott.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »