Felmentették Czunyiné Bertalan Juditot

Felmentették Czunyiné Bertalan Juditot

Az intézkedés a Magyar Közlönyben jelent meg.

Magyar Péter június 24-i hatállyal felmentette tisztségéből Czunyiné Bertalan Juditot, aki a kormányváltás ellenére egészen mostanáig betöltötte a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program, valamint annak Plusz változata monitoringbizottságának elnöki tisztségét.

Hírdetés

A pozíciót csütörtöktől Szabó Mátyás, a Vidék- és Településfejlesztési Minisztérium illetékes államtitkára tölti be.

Czunyiné Bertalan Juditot Orbán Viktor nevezte ki tavaly áprilisban. Mostanra új feladatot kapott szintén a Fidesz újraválasztott elnökétől, mégpedig a Védvonal országos vezetését, hogy kezeljék a fideszeseket ért jogsérelmeket.


Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »