Bányatóba veszett egy ember – Nyitra megyében ez már a harmadik eset

Szerda délután elmerült egy férfi az Érsekújvári járásban található Komját melletti Nová Štrkáreň nevű bányatóban. 

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »