Buga László, az EM kórházi fekvő- és járóbeteg szakellátásért felelős államtitkára elmondta, egy átfogó állapotfelméréssel és leltárral fogja kezdeni munkát az új Egészségügyi Minisztérium a magyar egészségügyi ellátórendszerben. Jelenleg súlyos strukturális és területi egyenlőtlenségek tapasztalhatók, valamint jelentős ejtett humánerőforrás-hiány.
Hírdetés
Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »


