Júniusban a gimnáziumok még a végéhez közeledő tanév hangulatában, de már szeptemberre készülve összegzik az idei év eredményeit, és vizsgálják a következő tanévben rejlő lehetőségeket. Az érettségiző negyedikesek már elballagtak, s mindeközben kirajzolódni látszik, mennyi elsős lakja be majd a kiürült osztályokat az új tanévben.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


