Időben szólunk: kerülje ezt a két fővárosi helyszínt

Időben szólunk: kerülje ezt a két fővárosi helyszínt

Folytatódik az FKF tavaszi hídmosási programja: szerda éjszaka a Váralagutat, csütörtök éjjel a Lánchidat és a városligeti Zielinski hidat tisztítják meg.

A Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. tájékoztatása szerint a társaság keretén belül önállóan működő FKF Köztisztasági Divízió szerdán 23.30 és csütörtök hajnal 4.30 között a Váralagutat tisztítja meg kézi és gépi erővel, környezetkímélő tisztítószerrel.

Hírdetés

Csütörtökön 23.30-tól a városligeti Zielinski hidat, 23.30 és péntek hajnal 4.30 között a Lánchidat tisztítják meg, szintén néhány órás ideiglenes zárás mellett.

A társaság azt kérte a gépjárművezetőktől és a kerékpárosoktól, hogy a jelzett időszakban válasszanak más útvonalat, illetve figyeljenek a munkagépekre, vigyázzanak a területen dolgozó, közfeladatot ellátó munkatársaikra.


Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »