Élő Magyarország–Szerbia 1-0

Telt ház előtt játszik a magyar válogatott a szerbekkel Európa-bajnoki selejtezőt.

A két összeállítás. Magyarország: Dibusz – Fiola, Lang, Szalai A. – Nego, Nagy Á., Styles, Kerkez – Sallai, Szoboszlai – Varga B. Szerbia: V. Milinkovics-Szavics – Erakovics, Milenkovics, Pavlovics – Zsivkovics, Gudelj, Sz. Milinkovics-Szavics, Terzics – Lukics, A. Mitrovics, Gacsinovics.

A csoport másik mérkőzését korábban lejátszották, a litvánok, némi meglepetésre, 2-0-ra nyertek Bulgáriában.

A magyar csapat aktívan kezdett, Vanja Milinkovics-Szavics kétszer is merész vetődéssel védett.

Lefut az órán az első tizenöt perc, kiegyenlített a játék, körülbelül azonos labdabirtoklással.

Szerb helyzetből (Szalai Attila mentett) indult a magyar kontra, Varga Barnabás pazar csel után indította Szoboszlait, ő Negót hozta helyzetbe, a lövédbe belevetődött egy védő.

A szerbek is veszélyes kontrával jöttek, Mitrovics elől Dibusz szép kivetődéssel fogta meg a labdát.

A 22. percben megszerezte a vezetést a magyar válogatott. Sallai beemelte a labdát a védők mögé a jobb szélre, Nego elrohant, lövést imitált, majd jól passzolt a védőjéről leváló Varga Barnabás elé, aki 12 méterről bepasszolta a labdát a kapu jobb oldalába, 1-0.