"Pedó pasi" írt egy Heves megyei családnak, hogy jó pénzért szívesen meggyalázná a kislányukat

"Pedó pasi" írt egy Heves megyei családnak, hogy jó pénzért szívesen meggyalázná a kislányukat

Három gyermeke van annak az édesanyának, akitől a minap egy 43 éves férfi megpróbált kislányokat kicsalni pénzért. A pedofil állítja: rendszeresen közösül 10 évnél fiatalabb gyerekekkel – írja a Bors.

„Anyagi támogatásért kislányt élvezkedésre, szexre” – ezt írta üzenete tárgyaként az férfi, aki az úgynevezett „sötét internetet” használva, egy titkosított levelezőrendszerrel küldte gyomorforgató ajánlatát a Heves megyei családnak.

„Rendszeresen szexelek 10 év alatti kislányokkal, és ezért szívesen fizetek sok pénzt, amit soha nem kell visszaadni. Mit gondolsz, tudnál kislányt jó pénzért?” – olvasható az e-mailben. Írásához a magát aktív pedofilnak valló fantom még egy meztelen, szőke hajú kislányról is csatolt egy gyomorforgató képet, amihez azt írta: „a kislány nemrég volt a partnerem”.

Hírdetés

Andrásnak és 26 éves feleségének egy 11, egy 9 és egy 2 éves kislánya is van.

– Április 27-én jött a levél, de csak vasárnap vettük észre. Fogalmunk sincs, hogyan szemelt ki minket. Szörnyű belegondolni, hogy valaki vadászik a kislányainkra – mesélte Zubor András. – Nem tudjuk, hogy ki áll a háttérben. Mindenesetre egyből be­telefonáltunk a rendőrségre, tegnap pedig a feljelentést is megtettem – magyarázta a családapa.

A Bors által megkérdezett szakértő szerint a szinte lenyomozhatatlan „sötét internetet” alapvetően a titkos kommunikációra hozták létre, de sajnos a bűn melegágyává vált. A különleges böngészővel mű­ködő felületen árulnak kábítószert, fegyvereket, s gyermekpornográf felvételeket is terjesztenek. Itt regisztrálták azt az e-mail-címet is, amiről az ajánlatot elküldték a családnak.

– A közvetlen kapcsolatfelvétel jellemző a pedofilokra. Könnyen rátalálnak a kisgyerekes családokra, akiket aztán megkörnyékeznek. Az e-mail-címeinket pedig legtöbbször nagyon egyszerű kinyomozni. Különböző levelezési listákat is cserélnek maguk között, így elképzelhető, hogy több tucat embernek elküldte az ajánlatát – mondta a Keleti Arthur, az Önkéntes Kibervédelmi Összefogás elnöke. – A legtöbb bizonyíték ilyenkor az illetők számítógépén van, de odáig el kell jutni. Sajnos nehéz megtalálni és elkapni azokat, akik ezt a szolgáltatást használják. Mindenkit arra buzdítok, ilyenkor tegyen feljelentést – tette hozzá az elnök.


Forrás:kuruc.info
Tovább a cikkre »