Vitézy 700 milliárd forintból újítaná meg a HÉV-flottát

Egész hétvégén azon a törvényen dolgoztunk a kollégákkal, amivel még idén nyáron haza tudnánk hozni a 700 milliárd forintot új légkondicionált alacsonypadlós HÉV-ekre és InterCity motorvonatokra – közölte a közlekedési és beruházási miniszter.

Hírdetés


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »