Az énekes tavaly novemberben jelentette be, hogy pihenőt tart. A visszatérés hírét június 2-án, délelőtt osztotta meg honlapján a rajongókkal, méghozzá egy októberi stadionkoncerttel. Egy óriásplakát tűnt fel néhány napja a fővárosi Deák Ferenc téren, amely Azahriah és a Supermanagement közös üzenete. A hatalmas molinón az előadó motívuma és egy QR-kód látható. A rejtélyes képet a zenész is megosztotta saját oldalán, a kódot beolvasva pedig hivatalos weboldalára érkeztünk, ahol visszaszámlálás folyt – írja az Index.
Azahriah paulsonati nevű Instagram-oldalára tette ki az üzenetet a következő szöveggel: „kámbek” (azaz comeback, magyarul visszatérés), és a Supermanagement is megosztotta a képet. Hogy a visszatérés ebben az esetben pontosan mit takar, azt eddig senki nem tudta. A visszaszámlálás június 2-án, hétfő délelőtt 11-kor lejárt, ám az oldal a bejelentés pillanatában lefagyott, valószínűleg a túlterheltség miatt. Ám a Supermanagement Instagram-oldalán megjelent a hír: Azahriah október 17-én koncertezik az MVM Dome-ban.
A legnépszerűbb magyar előadó tavalyi utolsó, Pozsonyban adott koncertje végén azt mondta: „Lehet olvasni a médiában, hogy megfáradtam, meg ilyenek, én nem érzem magam fáradtnak, de arra kell az idő, hogy amikor visszajövök legközelebb, akkor a lehető legjobb műsort adjuk nektek.”
Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »


