A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés.
A MÁV közölte a változások részleteit is:
a nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig járnak és onnan is indulnak vissza Győr felé (Railjetek, EuroCityk, soproni és szombathelyi InterCityk),
Tatabánya és Kelenföld között expressz pótlóbuszok közlekednek,
a S10-es vonatok megosztva, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között közlekednek,
Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok közlekednek,
az S12-es vonatok csak Tatabánya és Oroszlány között közlekednek,
a BKK az M4-es metrón elfogadja a vasúti jegyeket a fennakadás végéig,
a győri fővonalon a fennakadás végéig valamennyi vonat helyjegy nélkül is igénybe vehető.
Az S10-es pótlóbuszok megállói:
Bicske, vasútállomás (4-es kocsiállás)
Bicske, Műszaki Áruház
Herceghalom, vasútállomás bejárati út (VOLÁN)
Biatorbágy, vasútállomás (VOLÁN)
Az IC pótlóbuszok megállói:
Kelenföld vasútállomás (Etele tér, MÁVBUSZ)
Tatabánya, autóbusz-állomás (19-es kocsiállás)
Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »