Olyan kiejtés, mint Deutsch Tamásé, de nála persze ez nem baj, mert ő szakember:
- jó ez a ballib-tiszás közeg: teljes a kettős mérce.
Hírdetés
Valójában ez a magyaros akcentus legalapvetőbb változata, azaz nem csak a magyaroknak nehéz hangokat nem igyekszik ejteni, hanem eleve meg se próbál ejteni olyan hangokat, melyeket az átlag magyar képes lenne ejteni. Itt amit látunk: mintha magyarul beszélne.
Hozzáteszem, amit Deutsch Tamás esetében is: mindez nem gond, az átlag nem-angolnyelvű idegen így beszél angolul, csak más-más módon rosszul.
Forrás:bircahang.org
Tovább a cikkre »


