Šutaj Eštok: A liberális és progresszív politika hanyatlást hoz

Šutaj Eštok: A liberális és progresszív politika hanyatlást hoz

Matúš Šutaj Eštok belügyminiszter és a Hlas-SD párt elnöke a közösségi oldalán bírálta a világ jelenlegi vezetőinek liberális és progresszív politikáját.

Szerinte ezek a politikák valójában nem szabadságot és haladást hoznak, hanem éppen ellenkezőleg, kényszert és hanyatlást.

Rámutatott a progresszívek és liberálisok közelmúltbeli megsemmisítő vereségeire szerte a világon, beleértve az Egyesült Államokat, Kanadát, Németországot és Franciaországot.

– mondta Šutaj Eštok.

A miniszter szerint a destruktív progresszív és liberális politika tarthatatlan. Az illegális migránsok beáramlását idézte elő, növelte a terrortámadások kockázatát és meggyengítette a világ gazdaságát.

Hírdetés

Bírálta a „túlzott zöldpolitikát” és az Oroszországgal szembeni szankciókat is, amelyek szerinte ártanak az európai országok versenyképességének.

Šutaj Eštok azt is hangsúlyozta, hogy Szlovákiában a jelenlegi szociáldemokrata és nemzeti beállítottságú kormánynak nincs alternatívája, és figyelmeztetett a liberális-progresszív rezsim visszatérésének veszélyére.

„Minden habozás veszélyt jelent Szlovákia és hagyományos értékei számára” – zárta gondolatait a Hlas-SD párt elnöke.

SITA

Nyitókép: Facebook/Matúš Šutaj Eštok/reprofotó


Forrás:korkep.sk
Tovább a cikkre »