Karol Nawrocki lengyel államfő meghívására közösen emlékezünk ma az 1956-os poznani munkásfelkelésre – közölte Magyarország köztársasági elnöke vasárnap a Facebook-oldalán.
Hírdetés
Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »


