Sorozatban harmadszor Európa-bajnok a magyar férfi kardcsapat

Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A címvédő magyar kardcsapat a döntőben rendkívül szoros és magas színvonalú mérkőzésen 45-43-ra győzte le Romániát.

Hírdetés

Hirdetés (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Forrás:karpatinfo.net
Tovább a cikkre »