A rendőrség folytatja a hetek óta zajló közbiztonsági akciót a főváros XI. kerületében lévő Kelenföldi vasútállomás környékén: egy hét alatt 24 embert fogtak el vagy állítottak elő – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.
Hírdetés
Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »


