Premier League – Kerkezék egy pontot elvittek Birminghamből

Premier League – Kerkezék egy pontot elvittek Birminghamből Mészáros Richárd2024. 10. 26., szo – 18:09

A Kerkez Milost foglalkoztató Bournemouth 1–1-es döntetlent játszott az Aston Villa otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának szombati játéknapján.

A Bajnokok Ligája alapszakaszában három forduló után éllovas hazaiak az első félidőben csak meg nem adott találatig jutottak, a második játékrészben azonban Ross Barkley révén gólra váltották mezőnyfölényüket. A vendégek azonban nem adták fel, és a ráadás utolsó percében Evanilson kiegyenlített, egy pontot megmentve együttesének.

A 21-szeres magyar válogatott Kerkezt 81. percben cserélte le edzője.

Szintén egygólos győzelmet aratott a címvédő Manchester City, amely a norvég Erling Haaland idénybeli 11. bajnoki góljával nyert vendége, az utolsóelőtti Southampton ellen. Josep Guardiola együttese ezzel saját klubrekordját tovább javítva immár sorozatban 32. Premier League-mérkőzésén maradt veretlen.

Forrás:ujszo.com