Öt gyermeket szállítottak a beregszászi kórházba emésztőrendszeri panaszok miatt

Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Öt 14–15 éves fiatalt kellett kórházba szállítani a Beregszászi járásban. A mentősök a nyári bélfertőzések veszélyeire figyelmeztetnek.

Hírdetés

Hirdetés (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Forrás:karpatinfo.net
Tovább a cikkre »