A nagyszombati idegenrendészet állományába tartozó rendőrnő okmánybélyegek jogosulatlan visszaváltásával összesen 76 000 euró összegű kárt okozott.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »
A nagyszombati idegenrendészet állományába tartozó rendőrnő okmánybélyegek jogosulatlan visszaváltásával összesen 76 000 euró összegű kárt okozott.