A Vatikánban zajló konzisztóriumon nem hangzottak el nevek, de szó volt arról, hogy vannak politikusok, akik a vallást saját céljaikra használják ki, feladták a multilateralizmust, és az erőre helyezik a hangsúlyt – számolt be a XIV. Leó vezette tanácskozáson résztvevő Német László bíboros, belgrádi érsek az MTI-nek.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


