Ismételten felhívást tett közzé a rendőrség arról, hogy nyáron soha senki ne hagyjon egyedül gyereket, sem kutyát az autóban – még pár percre se, amíg „csak beugrik” valahova. Ugyanis már néhány perc alatt rendkívül átforrósodhat a jármű – figyelmeztetett a rendőrség a közösségi médiában.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


