Magyarországon fogták el a savas támadót

Magyarországon vették őrizetbe azt a szlovák férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy meg akart támadni két nőt Kelet-Szlovákiában, és egyiküket savval akarta leönteni – tájékoztatta a TASR hírügynökséget Lea Vilhanová, az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs osztályának szóvivője. 

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »