„Az Országgyűlés elfogadta a közmédia új szabályozását, a gyűlöletkeltő plakátok betiltását és az uniós pénzek hazahozatalához szükséges jogszabályokat. A Fidesz mindenre nemmel szavazott” – írta Facebook-oldalán Magyar Péter miniszterelnök.
A kormányfő kommentben úgy fogalmazott: „A fideszes képviselők megint elárulták a hazájukat.”
Hírdetés
Az Országgyűlés keddi rendkívüli ülésén elfogadta:
Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »


