Június 24-én a palásti Szent György-templom adott otthont az szlovákiai magyar katolikus iskolák országos tanévzáró ünnepségének.
Az ünnepi alkalom hálaadó szentmisével kezdődött, melyet Balga Zoltán celebrált. Majd a Patrona Nostra Közhasznútársaság díjátadása következett. A pedagógusok mellett tanulókat is kitüntettek.
Hírdetés
A részletes beszámoló ITT olvasható.
A szerző felvételei.
Pásztor Péter/Felvidék.ma
Forrás:felvidek.ma
Tovább a cikkre »


