Magyar katolikus iskolák országos évzáró ünnepsége képekben

Magyar katolikus iskolák országos évzáró ünnepsége képekben

Június 24-én a palásti Szent György-templom adott otthont az szlovákiai magyar katolikus iskolák országos tanévzáró ünnepségének.

Az ünnepi alkalom hálaadó szentmisével kezdődött, melyet Balga Zoltán celebrált. Majd a Patrona Nostra Közhasznútársaság díjátadása következett. A pedagógusok mellett tanulókat is kitüntettek.

Hírdetés

A részletes beszámoló ITT olvasható.  

A szerző felvételei. 

Pásztor Péter/Felvidék.ma


Forrás:felvidek.ma
Tovább a cikkre »