M5-ös: vége!

M5-ös: vége!

Egy időre. Kamion sodródott le róla Ócsánál.

Lesodródott az útról egy kamion az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán Ócsa közelében, ezért a sztrádát lezárták – közölte a katasztrófavédelem péntek délelőtt.

Hírdetés

A közlemény szerint a dabasi hivatásos tűzoltók egy embert feszítővágó segítségével kiemeltek a járműből, majd átadták őt a mentőknek.

Az Útinform azt közölte, hogy a baleset mögött a torlódás már több, mint 5 kilométeres, az M0-s autóút forgalmára is visszahat.


Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »