Lemondott Őri László, távozik a Baranya Vármegyei Önkormányzat éléről

Lemondott a Baranya Vármegyei Önkormányzat közgyűlésének elnöki tisztségéről és képviselői mandátumáról Őri László (Fidesz-KDNP).

Hírdetés


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »