Az erdőt nyaldossák így is a lángok, durva küzdelem zajlik.
Kigyulladt a szántó a Vas vármegyei Pápoc és Kemenesmagasi között, az első becslések szerint húsz hektárt érintenek a lángok – közölte a katasztrófavédelem a honlapján szombaton.
Hírdetés
Azt írták, a tűz elérte az erdőt is, továbbterjedését tárcsázógépekkel igyekeznek megakadályozni.
A helyszínre sárvári, répcelaki, kapuvári, pápai, sopronkövesdi, szombathelyi és ajkai hivatásos, valamint pápoci és kenyeri önkéntes tűzoltókat riasztottak.
https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https://www.facebook.com/reel/1022923773555537/&show_text=false&width=560&t=0
Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »


