Labdarúgó NB I – Ferencváros-Diósgyőr: 20. perc – 0:0

Labdarúgó NB I – Ferencváros-Diósgyőr: 20. perc – 0:0

Győzelmi kényszerben van a Ferencváros: a Paks úgy vezeti a tabellát, hogy egy forduló kevés: az atomvárosnak kétszer kellene kikapnia, a Fradinak kétszer győznie, hogy helyet cseréljenek. A Diósgyőrnek is kellene a pont, hiszen a kilencedik helyen rostokol.

18. perc: Dibuszról kipattanó labdát hálóba lő a Diógyőr, de a var lest jelez. 

9. perc: szögletből fejel kapura Gartenmann, a diósgyőri kapus kapufára ment – az eddigi egyetlen helyzet.

Öt válogatott játékossal kezd a Fradi, a DVTK-ban egy magyar válogatottunk játszik. A minőségi fölény egyértelműen a hazaiak oldalán mutatkozik, ám a futballban soha nem tudni előre, ki milyen formát érez a 95 perces játékifőben. Az FTC szerdán a Plzent fogadja a Groupamában, utána bajnokira Győrbe utazik. A Szarvaskenden elért tizenöt-nullos kupagyőzelem után kell a megerősítés. Ugyanakkor a miskolci csapat szerb edzője teljesítménykényszerben van, gárdája eddigi pontgyűjtése eléggé felemás

Hírdetés

Ferencváros: Dibusz – Gartenmann, Raemaekers, Szalai – Cadu, Tóth Alex, Keita, Kanikovszki, Nagy Barnabás – Yusuf, Varga Barnabás.

Diósgyőr: Sentic – Gera, Kecskés, Tamás, Demeter – Vallejo, Esiti – Bakos, Kaita, Acolatse – Sajbán.   

 

Kép: Kean, a Fradi trénere. Egyszer már zakózott a Groupamában ebben az idényben: a Felcsúttól kaptak ki – fradi.hu


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »