Kommandósok szálltak ki egy házhoz Patonyréten, egy férfi elbarikádozta magát Kulcsár Péter2025. 01. 25., szo – 16:14
Előtte fizikailag bántalmazta a feleségét.
Kommandósok jelentek meg a dunaszerdahelyi Patonyréten, ahol ámokfutásba kezdett egy férfi szombaton délután – tájékoztatott közösségi oldalán a rendőrség.
Az első információk szerint az 50 éves férfi illegálisan hatolt be az épületbe, és ott fizikailag bántalmazta feleségét, ezt követően elbarikádozta magát.
Mivel az illető nem reagált a rendőrök utasításaira és felszólításaira, ezért hivatásos túsztárgyalókat hívtak a helyszínre.
„Tekintettel arra, hogy a férfi valószínűleg több fegyvert is birtokolt, a megyei rendőrfőkapitány egy kommandós osztag bevetése mellett döntött. További részletekkel akkor szolgálunk, amikor a helyzet ezt már megengedi” – áll a rendőrség közleményében.
Forrás:ujszo.com
Tovább a cikkre »


