Nagyon helyes! Így kell bánni a nőgyűlölőkkel, azokkal, akik korlátozni és skatulyázni mernek, esetleg véleményük van arról, kinek mi a dolga.
No de a lényeg:
„A Magyar Telekom Csoport szerződést bontott Ákossal, erről az előadóművészt ma délelőtt írásban tájékoztattuk. Nagyra értékeljük Ákos zenei munkásságát, előadóművészi pályáján elért sikereit és köszönettel gondolunk vissza az együttműködés éveire, a közös munkára. Ugyanakkor cégünk nem tartja összeegyeztethetőnek az előadóművész egy televíziós csatornán adott interjújában elhangzottak szellemiségét Csoportunk hitvallásával és értékrendjével.”
Eddig a bla-bla. Most jön a lényeg:
A Magyar Telekom Csoport elkötelezett abban, hogy nőknek és férfiaknak egyaránt azonos munkafeltételeket és karrierlehetőséget biztosítson és minden körülmények között fenntartsa a vállalaton belüli nemi egyenjogúságot. Emellett kiemelt figyelmet fordít arra, hogy támogasson olyan kezdeményezéseket, sőt indítson olyan önálló programokat, amelyek lebontják a meglévő társadalmi és nemi akadályokat a munkaerőpiacon, és egyenlő feltételek és lehetőségek mellett teszik lehetővé mind a nők, mind a férfiak számára a magánéletben, és a munkában egyaránt sikeres élet megvalósítását.”
– írta az Index a Magyar Telekom sajtóosztálya.
Mivel ez a szép, határozott, karakán kiállás a női nem harcában megihletetett, szerettem volna tudni, hogy a Magyar Telekomnál kinek is kell megköszönni ezt a fantasztikus és bátor lépést.
Nos, nekik:
Kerstin Günther elnök
Thilo Kusch
Christopher Mattheisen
Günter Mossal
Mosonyi György
Frank Odzuck
Dr. Ralph Rentschler
Igen, a nőknek és férfiaknak egyaránt azonos munkafeltételeket és karrierlehetőséget biztosító és a vállalaton belüli nemi egyenjogúságot minden körülmények között fenntartó Magyar Telekom igazgatóságában
egy, azaz egy darab nő ül, igaz, ő rögtön az elnök.
No, az emberi tulajdonságok egyik legvisszataszítóbb formája amúgy a képmutatás.
Forrás:alfahir.hu
Tovább a cikkre »