KDNP: a 0,4 százalékos pedagógus béremelés adminisztrációs terhe nagyobb lehet, mint maga az emelés

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési frakcióvezetője a kormány pedagógusok számára bejelentett átlagosan háromezer forintos béremelését kritizálta vasárnap, felvetve, hogy annak az adminisztrációs terhe nagyobb lehet, mint maga béremelés.

Hírdetés


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »