Július 1-jétől nyári, vakációs menetrendre vált a regionális és városi autóbusz-közlekedés a Nagyszombati Kerület területén. Az augusztus 31-ig tartó időszak elsősorban azokat a járatokat érinti, amelyeket főként iskolások és diákok vesznek igénybe – tájékoztatta a TASR hírügynökséget az Arriva közlekedési vállalat nevében Lenka Spáčová.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


